Potwierdź swój adres e-mail klikając na wysłany link. Wyślij jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania


Czym jest Guster?

Guster jest portalem społecznościowym skoncentrowanym wokół wyrażania opinii na dowolne tematy. Możesz oceniać i komentować wśród tysięcy gustów w różnych kategoriach tematycznych - filmy, książki, gry, produkty spożywcze, znane osoby i wiele innych. Dzięki Gusterowi możesz dowiadywać się więcej o swoich znajomych, być na bieżąco z tym co interesuje innych, a także poznawać nowe osoby podobne do Ciebie.

Co oznacza podobieństwo z użytkownikiem?

Podobieństwo pomiędzy użytkownikami jest liczone na podstawie wspólnie ocenionych gustów. Im bardziej podobne są wasze oceny tym wyższe podobieństwo. Możesz szczegółowo sprawdzić podobieństwa i różnice z danym użytkownikiem wchodząc na zakładkę ocen na jego stronie i zmieniając kryteria filtrowania w polu wyboru "podobieństwo ze mną".

Dlaczego moje podobieństwo z użytkownikiem jest nieznane?

Podobieństwo z danym użytkownikiem jest nieznane jeżeli nie oceniliście wspólnie wystarczającej liczby gustów.

Dlaczego nie ma żadnych użytkowników podobnych do mnie?

Lista użytkowników podobnych do Ciebie może być pusta jeżeli nie oceniłeś wystarczającej liczby gustów. Jeżeli masz już dużo ocen, a wciąż nie pojawiają sie podobni użytkownicy to prawdopodobnie jeszcze się nie zarejestrowali :-) Guster jest w fazie aktywnego rozwoju, a w miarę przybywania nowych użytkowników na pewno pojawi się ktoś kto myśli podobnie jak Ty!

Skąd się biorą sugestie osób, których mogę znać?

Sugestie osób, których możesz znać generowane są na podstawie tego kogo obserwują osoby obserwowane przez Ciebie. Im więcej osób obserwowanych przez Ciebie obserwuje daną osobę tym większa szansa, że znasz tą osobę.

Czy mogę używać Gustera na komórcę?

Tak. Układ strony dostosowuje się do dostępnego na ekranie miejsca i działa na większości smartfonów.

Jak mogę pomóc w rozwoju Gustera?

Guster jest portalem opartym przede wszystkim na treściach dodawanych przez użytkowników. Oprócz komentowania i oceniania możesz także dodawać nowe gusta i brakujące zdjęcia.

Jak mogę zgłosić sugestię dotyczącą portalu lub problem techniczny?

Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu lub sugestie usprawnień można zgłaszać na stronie guster.uservoice.com